Dorcel Perfect Lover - wibrator dla par (czarny) - specyfikacja, cena, opinie

Prezentowany wibrator dla par Perfect Lover jest urządzeniem idealnym dla kochanków, którzy chcą zwiększyć obopólną przyjemność w sypialni. Zabawka ma kształt podkowy i dzięki temu jej część może pieścić punkt G, a druga jednocześnie może stymulować łechtaczkę. Ze względu na niewielki rozmiar gadżetu, nic nie stoi na przeszkodzie równoległej penetracji, podczas której również partner odczuje przyjemne wibracje. Gadżet jest sterowany bezprzewodowym pilotem, ma wiele funkcji i pięknie się prezentuje.

Dorcel Perfect Lover - wibrator dla par (czarny)
obrazek prezentujacy

Wibrator dla par (Dorcel Perfect Lover) - gdzie kupić?

Chcąc kupić dobrą zabawkę erotyczną, warto korzystać wyłącznie z ofert doświadczonych sklepów. Świat Doznań to firma profesjonalna, która dyskretnie pakuje zamówienia oraz przechowuje produkty w sposób bezpieczny. Warto dodać, że przesyłki są poufne, dlatego nie znajdują się na nich dane sugerujące, że dokonało się zakupów w sklepie erotycznym. Korzystając z oferty można zyskać również pewność szybkiej realizacji zamówienia, która zwykle trwa ok. 24 godziny od momentu zakupu.

Dorcel Perfect Lover - wibrator dla par - specyfikacja

Wibrator Perfect Lover został wykonany z bezpiecznych materiałów, czyli silikonu bez dodatku ftalanów oraz tworzywa ABS. Zabawka jest wodoodporna, dlatego można jej używać pod prysznicem oraz czyścić w wygodny i bezpieczny sposób. Wymiary produktu wynoszą 27,8 mm x 80,6 mm. Zabawka oferuje 10 trybów wibrowania i jest sterowana za pomocą bezprzewodowego pilota, którego zasięg to 15 metrów. Trzeba pamiętać, żeby wraz z omawianym gadżetem stosować wyłącznie lubrykanty na bazie wody - inne mogą go uszkodzić.

Wibrator dla par, Dorcel perfect lover - cena

Marc Dorcel to profesjonalna firma, która od lat jest jedną z wiodących na rynku. Warto jednocześnie wspomnieć, że swoją popularność może zawdzięczać jakości oferowanych produktów. Mając to na uwadze, cena gadżetu nie jest wygórowana. Ponadto na rynku można znaleźć podobne produkty, które nie raz są kilkukrotnie droższe, a nie oferują takiej funkcjonalności czy mocy stymulacji. W swojej kategorii Perfect Lover jest jednym z najbardziej udanych produktów, dlatego warto go przetestować we własnej sypialni.

Dorcel Perfect Lover - wibrator dla par(czarny) - opinie zadowolonych klientów

Korzystałam z różnych zabawek, ale zawsze miałam problem ze znalezieniem odpowiedniej do zabaw z partnerem, aż w końcu trafiłam na Perfect Lover - świetnie dopasowuje się do ciała, a poza tym umożliwia penetrację, polecam serdecznie :D


Karolina

Wcześniej nie miałem okazji korzystać z tego typu gadżetów i od razu mogę przyznać, że żałuję! Perfect Lover to bardzo udana zabawka, która jeszcze bardziej wzbogaca łóżkowe przygody z moją dziewczyną. PS Polecam dokupić wodny żel.


Dominik

mocno się zaskoczyłam, kiedy chłopak przyniosł do domu zabawkę erotyczną, ale po przetestowaniu bardzo ja polubiłam - sprawdza sie podczas gry wstepnej, ale tez samego seksu, wtedy naprawdę potrafi dac jeszcze wieceej przyjemnosci. Polecam!!!


Anastazja

Czytałam parę razy o podobnych zabawkach i w końcu zamówiłam Perfect Lover i nie żałuję ani złotówki, bardzo dobra zabawka, a dodatkowo estetycznie się prezentuje. Lubię używać nie tylko z partnerem, ale też w samotności - zwłaszcza pod prysznicem!


Angelika